20 Yıl Çocuk Hasreti Çektiler, Tedavilerinin Ardindan Dünyaya Gelen Evlatlari Ile Doktoru Ziyaret Ettiler

Bitlis’te yasayan Masallah ve Hanife Turan çiftinin 20 yillik çocuk özlemi Elif bebekle son buldu. Anne Hanife Tunç, 4 yasindaki kizini da yanina alarak kendisine tüp bebek tedavisi uygulayan doktoru ziyaret etti.

Bitlis’te yasayan ve 20 yillik evli olan Masallah ve Hanife Turan çifti, birçok merkezde 3 asilama, 2 tüp bebek basarisizligini yasayarak umutsuzluga kapildi. Turan çifti, 20 yilin ardindan sosyal medyadan Kadin Dogum ve Tüp Bebek Uzmani Prof. Dr. Hakan Çoksüer’e ulasti. Klinikte yapilan incelemeler sonrasi yumurta tembelligi tespit edilen hasta, yumurta gençlestirme ve yumurta detoks tedavisi sonrasi müjdeli haberi aldi. 4 yil önce kucaklarina aldiklari Elif isimli kiz bebekleri ile 4 senenin ardindan Kadin Dogum ve Tüp Bebek Uzmani Prof. Dr. Hakan Çoksüer’i ziyaret eden Turan çifti, kiz çocuklarina kardes düsündüklerini söyledi.

Yillar sonra evlerindeki matem havasinin Elif bebekle bayram havasina döndügünü kaydeden Turan çifti, Kadin Dogum ve Tüp Bebek Uzmani Prof. Dr. Hakan Çoksüer’e tesekkür etti.

Yorum yaz